Hakkımızda

30 Yıllık mühendislik tecrübemizle altyapı ve üstyapı inşaatları betonarme prefabrik yapılar, çelik yapılar, projelendirme, müşavirlik, yapım ve taahhütlük işleri ile iştigal etmekteyiz. Bina onarım ve yapım işleri ile başladığımız müteahhitlik sektöründe okul inşaatları, sanayi yapıları, altyapı inşaatları ile sürdürdük.

GRUP ŞİRKET

Mühendislik ve müteahhitlik tecrübemizi aynı sektörde 30 yıl hizmet veren Anka - Akınal İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti ile birleştirerek Dokuzoğlu - Akınal İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti.' ni 2011 yılında kurduk. Müteahhitlik sektöründeki bilgi ve birikimimizi güven, tecrübe ve kalite sloganı ile sürdürmek amacı ile konut inşaatlarının yapımına hız verdik. İlk yılımızda iki adet binamızı teslim ettik. Üçüncü binamızın kaba inşaatına devam etmekteyiz. Konut inşaatlarında taleplere uygun konseptte butik bina üretimine devam edeceğiz.

 

TESİSİMİZ

1600m2 kapalı alan içerisinde;

4 ayrı holde tavan vinci,

Etriye, çiroz, demir bükme ve hazırlama holü, boy kesme ünitesi, etriye ve çiroz bükme makineleri, otomatik demir kesme makasları bulunmaktadır.

Tesisimiz son teknoloji makinelerle donatılmış olup, müşterilerimizin inşaat demirindeki tm ihtiyaçlarına cevap verecek kapasitededir.